Το ψηφοδέλτιο της Αλλέστα

Λογότυπο Αλλέστα

Υποψήφιοι για Δ.Σ. ΑΘΗΝΑΣ

1         ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  Γ.  ΕΛΕΝΗ

2         ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  Ν. ΝΙΚΗ

3         ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ  Σ.  ΜΑΚΗΣ

4         ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΥ  Β.  ΑΓΓΕΛΙΚΗ

5         ΓΚΑΤΖΕΛΙΑ-ΚΑΛΥΒΗ  Ο.  ΜΑΙΡΗ

6         ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ  Ι.  ΕΛΕΝΗ

7         ΔΑΛΚΑ  Χ.  ΜΙΝΑ

8         ΔΕΣΥΛΛΑ  Ν.  ΕΛΕΝΗ

9         ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ  Δ.  ΑΡΓΥΡΗΣ

10       ΙΓΓΛΕΣΗΣ  Χ.  ΑΓΓΕΛΟΣ

11       ΚΑΛΥΒΗΣ Γ. ΑΛΕΚΟΣ

12       ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ  Φ.  ΧΑΡΑ

13       ΚΕΦΑΛΑΣ  Π.  ΓΙΑΝΝΗΣ

14       ΚΟΚΟΤΟΣ  Ε. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

15       ΚΟΥΣΤΕΝΗ-ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ Α. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΗ)

16       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ  Χ.  ΑΓΛΑΪΤΣΑ

17       ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΣ  Ν.  ΜΑΝΟΛΗΣ

18       ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣ  Λ.  ΛΕΥΤΕΡΗΣ

19       ΜΠΑΡΔΑΝΗ  Ε.  ΙΩΑΝΝΑ (ΤΖΕΗΝ)

20       ΞΥΔΗΣ  Α.  ΓΙΩΡΓΟΣ

21       ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ  Θ.  ΓΙΑΝΝΗΣ

22       ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ  Ε.  ΚΑΤΕΡΙΝΑ

23       ΠΑΡΤΑΛΗ  Δ.  ΚΑΙΤΗ

24       ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ  Σ.  ΕΙΡΗΝΗ

25       ΤΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ  Π.  ΒΙΒΗ

26       ΤΡΑΓΚΑΣ  Ι.  ΔΗΜΗΤΡΗΣ

27       ΦΕΡΔΙΝΑΛΗΣ  Σ.  ΜΑΚΗΣ

28       ΧΑΒΕΝΕΤΙΔΗΣ  Π.  ΠΑΥΛΟΣ

29       ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Ι.  ΚΟΥΛΑ

30       ΧΑΤΖΗΝΕΟΦΥΤΟΥ  Ν.  ΓΙΩΡΓΟΣ

Υποψήφιοι για Δ.Σ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

1         ΓΕΛΑΛΗ  Λ.  ΤΖΕΝΗ                                               Λάρισα

2         ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ  Δ.  ΑΡΓΥΡΗΣ                                  Καλαμάτα

3         ΔΑΛΑΚΑΚΗ  Α.  ΣΟΦΙΑ                                         Χίος

4         ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ  Μ.  ΓΙΑΝΝΗΣ                                  Θεσσαλονίκη

5         ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ-ΤΖΙΓΚΟΥΝΑΚΗ  Κ.  ΚΑΤΕΡΙΝΑ                                              Ηράκλειο

6         ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ  Α.  ΚΑΙΤΗ                                         Βέροια

7         ΚΟΥΚΟΥΝΟΣ  Χ.  ΦΙΛΙΠΠΟΣ                                Θεσσαλονίκη

8         ΛΑΖΟΓΙΩΡΓΟΣ  Ν.  ΕΥΘΥΜΙΟΣ                             Άμφισσα

9         ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  Γ.  ΧΑΡΑ                                    Τρίπολη

10       ΠΑΣΣΑ  Ι.  ΑΝΝΟΥΛΑ                                            Ξάνθη

11       ΣΑΒΒΑΚΗ  Ε.  ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                        Μυτιλήνη

12       ΣΟΥΛΤΑΝΙΔΟΥ  Χ.  ΧΡΙΣΤΙΝΑ                              Θεσσαλονίκη

13       ΣΤΟΓΙΑΣ  Ι.  ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                        Άρτα

14       ΤΣΙΡΩΝΗΣ  Γ.  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                              Λαμία

15       ΧΑΤΖΗΝΩΤΑ  Ε.  ΦΩΤΕΙΝΗ                                   Βέροια

Υποψήφιοι για ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

1         ΑΡΦΑΝΗΣ  Α.  ΣΤΑΘΗΣ                                          Αττική

2         ΒΛΑΧΑΚΗΣ  Γ.  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                Ηράκλειο

3         ΔΕΛΒΕΡΟΥΔΗΣ  Α.  ΝΙΚΟΣ                                    Αττική

4         ΚΟΥΝΕΝΟΥ  Δ.  ΙΩΑΝΝΑ                                      Άγιος Νικόλαος

5         ΛΑΔΑ  Α.  ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)                         Θεσσαλονίκη

6         ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ  Α.  ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ               Αττική

Υποψήφιοι για ΟΣΤΟΕ

1         ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  Γ. ΕΛΕΝΗ                                 Αττική

2         ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ  Ι.  ΡΟΥΛΑ                                      Θεσσαλονίκη

3        ΑΡΦΑΝΗΣ  Α.  ΣΤΑΘΗΣ                                          Αττική

4         ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  Γ.  ΚΩΣΤΑΣ                         Αττική

5       ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  Ν.  ΝΙΚΗ                             Αττική

6         ΑΥΛΩΝΑΣ  Ν. ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                    Ναύπακτος

7        ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  Α.  ΚΩΣΤΑΣ                             Καλαμάτα

8        ΒΕΛΕΝΤΖΑ  Γ.  ΤΙΤΙΚΑ                                           Αττική

9       ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ  Σ.  ΜΑΚΗΣ                              Αττική

10       ΒΛΑΧΑΚΗΣ  Γ.  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                Ηράκλειο

11       ΓΕΛΑΛΗ  Λ.  ΤΖΕΝΗ                                               Λάρισα

12       ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ  Δ.  ΑΡΓΥΡΗΣ                                  Καλαμάτα

13       ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΥ  Β.  ΑΓΓΕΛΙΚΗ                            Αττική

14       ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  Α.  ΚΩΣΤΑΣ                        Αττική

15       ΓΚΑΤΖΕΛΙΑ-ΚΑΛΥΒΗ  Ο.  ΜΑΙΡΗ                        Αττική

16      ΓΛΑΡΟΣ  Α.  ΛΕΥΤΕΡΗΣ                                         Αττική

17       ΓΡΑΨΑ  Ι.  ΣΟΦΙΑ                                                    Αττική

18      ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ  Ι.  ΕΛΕΝΗ                                     Αττική

19      ΔΑΛΑΚΑΚΗ  Α.  ΣΟΦΙΑ                                         Χίος

20       ΔΑΛΚΑ  Χ.  ΜΙΝΑ                                                   Αττική

21       ΔΕΓΛΕΡΗ  Π.  ΜΑΡΙΑ                                              Αττική

22       ΔΕΛΒΕΡΟΥΔΗΣ  Α.  ΝΙΚΟΣ                                    Αττική

23       ΔΕΣΥΛΛΑ  Ν.  ΕΛΕΝΗ                                            Αττική

24       ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  Ν.  ΦΩΤΗΣ                      Αττική

25       ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ  Ν.  ΑΡΓΥΡΗΣ                              Αττική

26       ΖΑΚΑΚΗΣ  Δ.  ΜΑΝΩΛΗΣ                                     Αττική

27       ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ  Μ.  ΓΙΑΝΝΗΣ                                  Θεσσαλονίκη

28       ΙΓΓΛΕΣΗΣ  Χ.  ΑΓΓΕΛΟΣ                                       Αττική

29       ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ  Μ.  ΙΩΑΝΝΑ                                      Αττική

30      ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ-ΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ  Γ.  ΛΟΥΚΙΑ    Χανιά

31      ΚΑΛΥΒΗΣ  Α.  ΑΛΕΚΟΣ                                         Αττική

32       ΚΑΛΥΒΗΣ  Γ.  ΓΙΑΝΝΗΣ                                        Αττική

33       ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ-ΚΑΛΥΒΗ  Ι.  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           Αττική

34       ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ  Α.  ΚΑΙΤΗ                                         Βέροια

35      ΚΑΤΣΑΝΑ  Α. ΔΩΡΟΘΕΑ                                        Μενίδι Αιτωλοακαρνανίας

36       ΚΑΤΣΩΛΑ  Ε.  ΜΑΡΙΑ                                             Κόρινθος

37       ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ  Φ.  ΧΑΡΑ                                         Αττική

38       ΚΑΧΡΗΣ  Κ.  ΜΙΧΑΛΗΣ                                          Αττική

39       ΚΕΦΑΛΑΣ  Π.  ΓΙΑΝΝΗΣ                                        Αττική

40       ΚΟΚΟΤΟΣ  Ε.  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                                                       Αττική

41       ΚΟΥΚΟΥΝΟΣ  Χ.  ΦΙΛΙΠΠΟΣ                                                     Θεσσαλονίκη

42       ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ  Γ.  ΜΑΡΙΑ (ΜΠΕΚΥ)                                Αττική

43       ΚΟΥΝΕΝΟΥ  Δ.  ΙΩΑΝΝΑ                                                           Άγιος Νικόλαος

44       ΚΟΥΣΤΕΝΗ-ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ  Α.  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΗ)          Αττική

45       ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ-ΤΖΙΓΚΟΥΝΑΚΗ  Κ.  ΚΑΤΕΡΙΝΑ                  Ηράκλειο

46       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ  Χ.  ΑΓΛΑΪΤΣΑ                                           Αττική

47       ΛΑΔΑ  Α.  ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)                                              Θεσσαλονίκη

48       ΛΑΖΟΓΙΩΡΓΟΣ  Ν.  ΕΥΘΥΜΙΟΣ                                                  Άμφισσα

49       ΛΑΜΠΡΟΥΤΣΟΣ  Δ.  ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                               Στυλίδα

50       ΛΑΣΚΟΥΛΗ  Γ.  ΑΝΝΑ                                                                Αττική

51       ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  Γ.  ΧΑΡΑ                                                         Τρίπολη

52       ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΣ  Ν.  ΜΑΝΟΛΗΣ                                                  Αττική

53       ΜΗΤΣΙΚΑΚΟΥ  Χ.  ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ                                               Θεσσαλονίκη

54       ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣ  Λ.  ΛΕΥΤΕΡΗΣ                                               Αττική

55       ΜΠΑΡΔΑΝΗ  Ε.  ΙΩΑΝΝΑ (ΤΖΕΗΝ)                                            Αττική

56       ΝΑΖΛΙΔΟΥ  Σ.  ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ)                                         Αττική

57      ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ  Α.  ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ                                    Αττική

58       ΞΥΔΗΣ  Α.  ΓΙΑΝΝΗΣ                                                                  Αττική

59       ΞΥΔΗΣ  Α.  ΓΙΩΡΓΟΣ                                                                   Αττική

60       ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ  Θ.  ΓΙΑΝΝΗΣ                                          Αττική

61       ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ  Π.  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ                                   Αττική

62       ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ  Γ.  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                                     Αττική

63       ΠΑΛΑΤΓΙΑΝΑ  Α.  ΚΑΝΕΛΛΑ (ΛΙΤΣΑ)                                     Θεσσαλονίκη

64       ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ  Μ.  ΑΝΝΥ                                                            Αττική

65       ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ  Ε.  ΚΑΤΕΡΙΝΑ                                              Αττική

66       ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ  Δ.  ΑΘΑΝΑΣΙΑ                                                  Αττική

67       ΠΑΡΤΑΛΗ  Δ.  ΚΑΙΤΗ                                                                  Αττική

68       ΠΑΣΣΑ  Ι.  ΑΝΝΟΥΛΑ                                                                 Ξάνθη

69       ΠΡΩΤΟΣΥΓΓΕΛΙΔΟΥ  Π.  ΣΟΦΙΑ                                                Αττική

70       ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ  Π.  ΑΝΤΩΝΙΟΣ                                                Κύθηρα

71       ΣΑΒΒΑΚΗ  Ε.  ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                                             Μυτιλήνη

72       ΣΑΛΑΤΑ  Γ.  ΣΟΦΙΑ                                                                     Αττική

73       ΣΟΥΛΤΑΝΙΔΟΥ  Χ.  ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                                   Θεσσαλονίκη

74       ΣΟΥΜΑΣ  Κ.  ΓΙΩΡΓΟΣ                                                                Αττική

75       ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ   Σ.  ΕΙΡΗΝΗ                                                  Αττική

76       ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ  Γ.  ΙΩΑΝΝΗΣ                                                Αττική

77       ΣΤΟΓΙΑΣ  Ι.  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                                            Άρτα

78       ΣΥΡΡΗ  Μ.  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ                                                              Αττική

79       ΣΩΦΡΟΝΑ  Α.  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                                                  Αττική

80       ΤΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ  Π.  ΒΙΒΗ                                                            Αττική

81       ΤΡΑΓΚΑΣ  Ι.  ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                                            Αττική

82       ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ  Π.  ΕΥΦΗΜΙΑ                                                     Θεσσαλονίκη

83       ΤΣΑΜΠΑΡΛΑΚΗ  Γ.  ΜΑΡΙΑ                                                       Αττική

84       ΤΣΙΡΩΝΗΣ  Γ.  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                                                   Λαμία

85      ΦΕΡΔΙΝΑΛΗΣ  Σ.  ΜΑΚΗΣ                                                          Αττική

86       ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ  Γ.  ΒΑΓΚΥ                                                             Αττική

87       ΧΑΒΕΝΕΤΙΔΗΣ  Π.  ΠΑΥΛΟΣ                                                     Αττική

88       ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ-ΚΑΡΙΑΝΑΚΗ  Γ.  ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΜΠΕΤΥ)            Αττική

89       ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Ι.  ΚΟΥΛΑ                                                    Αττική

90       ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ  Χ.  ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                                  Χανιά

91       ΧΑΤΖΗΝΕΟΦΥΤΟΥ  Ν.  ΓΙΩΡΓΟΣ                                              Αττική

92       ΧΑΤΖΗΝΩΤΑ  Σ.  ΦΩΤΕΙΝΗ                                                        Βέροια

93       ΧΡΗΣΤΟΥ  Χ.  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                                        Θεσσαλονίκη

About allesta

ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩ ΕΤΕ

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s

Αρέσει σε %d bloggers: